Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, İpekyolu İlçe Başkanı Gökhan Barçın, Tuşba İlçe Başkanı Kenan Taşkıran ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilimizdeki olağan genel kurulları tamamlanan Oda başkanları ve yönetim kurullarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yeniden seçilen Oda Başkanları ve yönetimlerine başarılar dileyen Başkan Karabıyık, Van Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Emin Tuğrul, Van Lokantacılar, Fırıncılar, Pastacılar, Kahvaltıcılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Sabri Işık, Van Kahveciler, Kıraathaneciler ve İnternetçiler Odası Başkanı Niyazi Budak, Van Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu Başkanı Veysel Koç’a hayırlı olsun temennilerinden sonra Van Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Metin Aras’ıda  ziyaret ettiler.

Kentimizi İlgilendiren Her Konuda, Oda Başkanlarımız İle Hareket Etmeye Hazırız

Başkan Karabıyık ziyaretler kapsamında yaptığı açıklamada; Bizlerin en büyük görev ve sorumluluğu halkımızın menfaatleridir. Bu noktada vatandaşlarımızı ve kentimizi ilgilendiren her konuda oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hareket etmeye hazırız. Bu bağlamda yeni seçilen oda başkanlarımızı ve kıymetli yönetimlerini tebrik ediyor başarılar diliyorum. Oda başkanlarımızın bugüne kadar yapmış oldukları güzel hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz.

Esnaflarımız bizim için çok önemli ve değerlidir

Ziyaret ettiğimiz Tüm Oda Başkanlarımızın ortak serzenişi özellikle son aylarda başta elektrik, doğalgaz, motorin ve temel gıda maddelerine yapılan yüksek zamlardan dolayı her meslekteki esnafın faturalarını ödeyecek durumda olmadığını  bir çok esnafın kepenk kapattığını özellikle son zamanlarda Van Su Ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ)’nin Elli bin su abonesini icraya verdiği ve bu kış şartlarında sularının kesilmesinin kabul edilecek bir durum olmadığını  ifade eden Başkan Karabıyık, Gelecek Partisi olarak esnafımızın içinde bulunduğu bu zorlu süreçte seslerini duyurabilmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Çünkü esnaflarımız bizim için çok önemli ve değerlidir dedi.

Seçim anketinde büyük ŞOK.. Seçim anketinde büyük ŞOK..

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık ve yönetim kurulu üyelerinin nazik ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Oda başkanları, “Esnafımızı yakından tanıyan ve esnaf odalarının sorun ve sıkıntılarını analiz eden Başkan Karabıyık’a teşekkürlerini ilettiler.