TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP’TA VANSPOR FK İLE KOCAELİSPOR MAÇINI İZLEYEN TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF) MİLLİ TAKIMLAR SORUMLUSU HAMİT ALTINTOP, “VANSPOR TARAFTARININ TAKDİR EDİLMESİ GEREKİR” DEDİ.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta Vanspor FK ile Kocaelispor maçını izleyen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, “Vanspor taraftarının takdir edilmesi gerekir” dedi.

TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, TFF İcra Kurulu Üyesi ve Süper Lig Kulüpleri Sorumlusu Müslüm Özmen ile birlikte TFF 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Vanspor-Kocaelispor karşılamasını izlemek için Van’a geldi. Maçın 90 dakikası 0-0 biten maçın ardından İHA’ya konuşan Altıntop, “Güzel bir maç oldu. Bugün iki takımın neden üst sıralarda olduğunu gördük. Genel manada hava güzeldi, maç da güzeldi. 0-0 bitti. Goller görmek isterdik ama genel anlamda memnunuz maçtan” dedi.

Van Büyükşehir Belediyesi 234 mevsimlik işçi alacak Van Büyükşehir Belediyesi 234 mevsimlik işçi alacak

Vanspor taraftarının stadı hınca hınç doldurduğunu vurgulayan Altıntop, “Taraftar biraz heyecanlıydı, sonrasında biraz gergindi. Camianın beklentileri büyük. Gayet doğal. Buraya gelmeleri, destek olmaları ve stadı doldurmaları takdir edilmesi gerekir” ifadelerini kullandı.