Özalp’te ‘Liselerarası Bilgi Yarışması’ yapıldı Özalp’te ‘Liselerarası Bilgi Yarışması’ yapıldı

İzmit’in farklı noktalarında çalışmalarını aralıksız sürdüren İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akmeşe’de gerçekleştirdikleri genel temizlik çalışması ile bölgeyi hijyenle buluşturdu.KOCAELİ (İGFA)- İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin önemli yerleşim alanlarından biri olan Akmeşe’de genel temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışma boyunca tüm cadde ve sokakları temizleyen ekipler, bölgeyi hijyenle buluşturdu. 

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Akmeşe’de gerçekleştirdiği genel temizlik çalışmasında; 3 yıkama tankeri, 1 süpürge aracı ve 15 süpürgeci personel görev yaptı. Bölgeye adeta çıkarma yapan ekiplerin çalışmasından memnun kalan bölge sakinleri, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve emeği geçenlere teşekkür etti.

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Bölge Amiri Ahmet Murat Metin temizlik çalışmalarıyla ilgili olarak, “Muhtarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine bölgesel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. 2-3 aydır Akmeşe’de yoğun bir altyapı çalışması var. Devamlı bir kirlilik ve çamur söz konusu. Bölgede geniş çaplı bir temizlik çalışması başlattık"dedi.