dijital ajans
dijital reklam ajansı
seo ajansı
web tasarım ajansı

İMTİYAZ SAHİBİ

Üç Bay Medya Teknoloji

10.02.2022 tarihinde İnternet üzerinden yayın hayatına başlayan 65dakika.com Haber Sitesi, bir ÜÇ BAY MEDYA kuruluşudur. ÜÇ BAY MEDYA; Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve hukuk kuralları çerçevesinde tüm yasal sorumluluklara uygun bir şekilde faaliyetlerini yürüterek her türlü kamu kurum ve kuruluşuna, idari oluşuma, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi içinde olmaksızın eşit mesafede bulunmaktır.

Kuruluşumuz Basın Ahlak ve ilkelerine uymaya söz vermiş olup, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendine benimsemiştir. Bu doğrultuda kuruluşumuz hiçbir kurum ve kuruluştan, idari oluşumdan, sivil toplum örgütü ve siyasi partilerden herhangi bir ilan, reklam ve/veya bunun gibi ticari gelir elde etmek maksadıyla bir talepte bulunmayacaktır.

ÜÇ BAY MEDYA; Ülkemiz ve ilimiz menfaatlerini ön planda tutarak, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla tüm kurum ve kuruluşlara, siyasi partilere ve sivil toplum örgütlerine eşit mesafede olup, her türlü haksızlık, yolsuzluk, usulsüzlük içinde olan ve şahsi çıkarları için hareket ederek görev ve sorumluluklarını yerine getirmeyen tüm oluşum, kuruluş ve kişileri bulunduğu konuma bakmaksızın gündeme getirerek halkın takdirine sunmaya söz vermiştir.

YAYIN İLKELERİ

65dakika.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. 65dakika.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. 65dakika.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitemiz İhlas Haber Ajansı resmi abonesidir. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

65dakika.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.