Geçtiğimiz yıl Nisan ayında Van’da basılı medya olarak yayın hayatına haftalık yayınlanan gazete ile başlayan Üç Bay Medya, yaklaşık 10 ay süren basılı yayın sürecini sonlandırarak dijital yayıncılık dönemine başladı.

Vanlı kadınlar AK Parti’ye çıkarma yaptı Vanlı kadınlar AK Parti’ye çıkarma yaptı

Teknolojinin insan hayatının büyük bir kısmını kendine yer edinmesiyle birlikte birçok sektör dijital platformlarda faaliyetlerini sürdürmeye yöneliyor. Üç Bay Medya ise çağa ayak uydurarak basılı yayıncılıktan dijital yayıncılığa yöneldi.

Daha önce haftalık gazete olarak basılı yayıncılığını sürdüren Üç Bay Medya, dijital yayıncılık hayatına ise 65 Dakika ismiyle başladı. 65dakika.com ile yeni bir oluşuma giren Üç Bay Medya, yaptığı açıklamada yayıncılık ilkelerinden de bahsetti.

Herkese eşit mesafede olarak tarafsız habercilik anlayışıyla yayın yapacaklarını ifade eden Üç Bay Medya, görev ve sorumluluklarını yerine getirmeyen tüm oluşum, kuruluş ve kişileri bulunduğu konuma bakmaksızın gündeme getirerek halkın takdirine sunacaklarını vurguladı.

Üç Bay Medya tarafından yapılan açıklamada; 10.02.2022 tarihinde İnternet üzerinden yayın hayatına başlayan 65dakika.com Haber Sitesi, bir ÜÇ BAY MEDYA kuruluşudur. ÜÇ BAY MEDYA; Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve hukuk kuralları çerçevesinde tüm yasal sorumluluklara uygun bir şekilde faaliyetlerini yürüterek her türlü kamu kurum ve kuruluşuna, idari oluşuma, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi içinde olmaksızın eşit mesafede bulunmaktır.

Kuruluşumuz Basın Ahlak ve ilkelerine uymaya söz vermiş olup, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendine benimsemiştir. Bu doğrultuda kuruluşumuz hiçbir kurum ve kuruluştan, idari oluşumdan, sivil toplum örgütü ve siyasi partilerden herhangi bir ilan, reklam ve/veya bunun gibi ticari gelir elde etmek maksadıyla bir talepte bulunmayacaktır.

ÜÇ BAY MEDYA; Ülkemiz ve ilimiz menfaatlerini ön planda tutarak, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla tüm kurum ve kuruluşlara, siyasi partilere ve sivil toplum örgütlerine eşit mesafede olup, her türlü haksızlık, yolsuzluk, usulsüzlük içinde olan ve şahsi çıkarları için hareket ederek görev ve sorumluluklarını yerine getirmeyen tüm oluşum, kuruluş ve kişileri bulunduğu konuma bakmaksızın gündeme getirerek halkın takdirine sunmaya söz vermiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.