VAN VALİSİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLİ OZAN BALCI’NIN HİMAYELERİNDE BAŞLATILAN AKADEMİ VAN PROJESİ BÜNYESİNDE YÖNETMEN İSMAİL GÜNEŞ GENÇLERLE BİR ARAYA GELECEK.

Vanlı aileler: “54 çocuğun kanına giren Selahattin Demirtaş siyasetçi değildi” Vanlı aileler: “54 çocuğun kanına giren Selahattin Demirtaş siyasetçi değildi”

Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ozan Balcı’nın himayelerinde başlatılan Akademi Van Projesi bünyesinde yönetmen İsmail Güneş gençlerle bir araya gelecek.

Çocuk ve gençlerin kültürel ve sportif yönlerinin gelişimi için birçok yeni projeyi hayata geçiren Van Büyükşehir Belediyesi; ünlü ressam, yönetmen, şair, yazar ve sanatçıları gençlerle buluşturmaya devam ediyor. Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ozan Balcı’nın himayelerinde başlatılan Akademi Van Projesi bünyesinde yönetmen İsmail Güneş, “Televizyon Dizileri Karşısında Sinema” konusu üzerinde 12 Nisan Çarşamba günü saat 13.30’da Van İpekyolu Gençlik merkezi ve yine aynı gün 16.30’da üniversitenin Genç Ofisinde gençlerle bir araya gelecek.

Söyleşi şeklinde yapılacak olan programda yönetmen İsmail Güneş gençlere bilgilerini aktaracak.

2 ayrı program şeklinde yapılacak olan söyleşiye herkesin davetli olduğu belirtildi.